Wizyta w Domu Seniora +

Poniedziałek, 07 październik 2019

W piątek, 27 września, na zaproszenie Burmistrz Miasta Lubawski Ewy Kocemby Powiatowa Rada Seniorów w Wołowie wyjechała z wizytą studyjną do Dziennego Domu Seniora + w Bukówce oraz spotkała się z Gminną Radą Seniorów w Lubawce.

Parownicy Domu Seniora + zaprezentowali swoje dotychczasowe dokonania oraz podzielili się doświadczeniami z prowadzenia placówki.  Pokazali jak wyglądają codzienne zajęcia i z jakiej oferty mogą korzystać podopieczni.

Był to też doskonały czas, aby wymienić doświadczenia z Gminną Radą Seniorów w Lubawce. Przewodniczący Powiatowej Rady Seniorów w Wołowie Andrzej Rajzer, w formie prezentacji zapoznał gospodarzy z dotychczasowymi osiągnięciami naszej rady seniorów  oraz opowiedział pokrótce o planach i zadaniach, jakie wyznaczyła sobie rada.

Radnym seniorom towarzyszył Wiceburmistrz Brzegu Dolnego Artur Michałek oraz Beata Sokolska Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzegu Dolnym.