Wyróżnienie i prestiż,…czyli Akademicka Gala Współpracy 2017. Uroczyste wręczenie Akademickich Certyfikatów Współpracy

Wtorek, 02 styczeń 2018

1 grudnia 2017r. w Krakowie odbyła się coroczna Akademicka Gala Współpracy organizowana przez Instytut Studiów Podyplomowych Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Warszawie oraz Wyższej Szkoły Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie.

Celem uroczystości jest podsumowanie minionego roku akademickiego. Podczas tegorocznej gali wybranym partnerom uczelni zostały wręczone Akademickie Certyfikaty Współpracy, potwierdzające wysoką jakość realizowanych studiów. cyt. „Akademicki Certyfikat Współpracy przyznany został Powiatowemu Centrum Edukacji i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Wołowie, potwierdzający, że partner spełnia standardy wymagane przez Wyższe Uczelnie w zakresie kształcenia akademickiego”.
Nasza placówka współpracuje z Instytutem Studiów Podyplomowych od trzech lat.  Podczas uroczystości, certyfikat został przekazany przez przedstawicieli władz uczelni
i osobiście wręczony  Krystynie Adaśko – Dyrektor PCEiPPP w Wołowie.
Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie.

Katarzyna Fęglerska

PCEiPPP w Wołowie