Menu lewe

Adresownik

Biuro Rzeczy Znalezionych

RODO

Poprawny CSS!

Valid XHTML 1.0 Transitional

Aktualności

X Turniej Tenisa Stołowego Młodzieży OHP

Poniedziałek, 19 marzec 2018

16 marca na hali sportowej OSIR w Wołowie odbyły się już po raz X Wojewódzkie Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzieży OHP w Tenisie Stołowym. W zawodach udział wzięło 65 zawodników, którzy przybyli na rozgrywki z terenu całego Dolnego Śląska.

Jubileuszowa, X edycja mistrzostw nie była jedyną okrągłą rocznicą do świętowania. W roku 2018 przypada 60 – lecie Ochotniczych Hufców Pracy oraz 100 – lecie Odzyskania Niepodległości. Organizatorzy zadbali o uroczystą oprawę, nie zabrakło również słodkiej niespodzianki.
Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach, dziewcząt i chłopców. Nie zabrakło również dodatkowych atrakcji w postaci konkursów: wiedzy o powiecie oraz na najmłodszego uczestnika rozgrywek. Zawody to przede wszystkim integracja młodzieży uczęszczającej do Hufców Pracy, ale również próba pokazania oraz kształtowania aktywnych form spędzania czasu wolnego W organizację imprezy oprócz Środowiskowego Hufca Pracy, który jest pomysłodawcą turnieju i jego głównym organizatorem, włączyło się również Starostwo Powiatowe w Wołowie oraz wielu innych sponsorów, fundując drobne upominki dla wszystkich uczestników oraz nagrody rzeczowe dla zwycięzców. W tym roku zwycięstwo w kategorii chłopców przypadło wychowankowi Hufca Pracy w Wołowie J

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia GALERIA

zapisz jako pdfwydrukujikona kopertycofnij
© 2009-2010 Powiat Wołowski. All rights reserved
on line: 14
odwiedziny: 9930527

Informacja o finansowaniu projektu