Menu lewe

Adresownik

Biuro Rzeczy Znalezionych

Poprawny CSS!

Valid XHTML 1.0 Transitional

Aktualności

Z wakacyjną wizytą

Poniedziałek, 10 lipiec 2017

W ramach XX edycji Akcji Letniej pn. „Dzieci z Kresów Gośćmi Piastowskiej Ziemi Dolnośląskiej”, 30 osobowa grypa dzieci z Ukrainy oraz Białorusi 7 lipca gościła w Powiecie Wołowskim.

Dzieci miały okazję zwiedzić Zamek Piastowski oraz  Wołów. Po południu dzieci gościły w Lubiążu, gdzie mogły popływać po Odrze, zwiedziły  klasztor i spędziły miło czas na pikniku. Dzień był pełen wrażeń i mamy nadzieję, że nasi goście będą nas długo wspominać.

Te wszystkie atrakcje nie byłyby możliwe do zrealizowania gdyby nie zaangażowanie wspaniałych osób. Dziękujemy Państwu Dorocie, Marianowi, Marcelowi i Oliwce Szpakom za ciepłe przyjęcie, przygotowanie pikniku nad Odrą oraz zapewnienie wspaniałych atrakcji naszym miłym gościom.

Projekt pn. „Dzieci z Kresów Gośćmi Piastowskiej Ziemi Dolnośląskiej” realizowany jest przez Stowarzyszenie Kulturalne „Krajobrazy” w Legnicy, przy współpracy Powiatu Legnickiego. W ramach wakacyjnego pobytu dzieci odwiedzają różne miejscowości Dolnego Śląska, zwiedzają zabytki, uczą się  polskiej historii i poznają polską gościnność.

   

 

zapisz jako pdfwydrukujikona kopertycofnij
© 2009-2010 Powiat Wołowski. All rights reserved
on line: 38
odwiedziny: 9085842

Informacja o finansowaniu projektu