Menu lewe

Wińsko zawsze z Powiatem Wołowskim

Adresownik

Biuro Rzeczy Znalezionych

RODO

Nieodpłatna pomoc prawna

Poprawny CSS!

Valid XHTML 1.0 Transitional

Aktualności

ZSZ Brzeg Dolny Szkołą Talentów!

Poniedziałek, 10 październik 2011

Zespół Szkół Zawodowych w Brzegu Dolnym otrzymał tuż przed wakacjami tytuł „Szkoły Odkrywców Talentów” przyznany przez Minister Edukacji Narodowej – Panią Katarzynę Hall.
Uzyskanie tego tytułu świadczy o tym, że nasza szkoła przyczynia się do odkrywania oraz kształtowania uzdolnień młodzieży w wielu dziedzinach.
W dolnobrzeskiej „Zetce” przeprowadzane są dodatkowe zajęcia, a są to m. in. Klub Entuzjastów Języka Angielskiego, Szkoła Form Pisanych i Mówionych, Szkolny Klub „Pitagorejczyk”, „Młodzieżowe miniprzedsiębiorstwo” i wiele innych.
Szkoła współpracuje z uczelniami wyższymi: Uniwersytetem Wrocławskim, Politechniką Wrocławską, Wyższą Szkołą Bankową oraz instytucjami takimi jak Dolnośląskie Centrum Informacji Zawodowej i Doskonalenia Nauczycieli w Wałbrzychu, Dolnośląskie Centrum Edukacji Ekologicznej w Myśliborzu, LOP, PTTK, Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi, PCK. „Mam nadzieję, że umieszczenie na polskiej mapie Szkół Odkrywców Talentów przyczyni się do promocji Państwa szkoły w regionie i środowisku lokalnym, a także przyniesie satysfakcję z pomocy uczniom w osiąganiu przez nich sukcesu na własną miarę” – pisze Pani Katarzyna Hall w liście skierowanym do społeczności szkolnej.

Tekst: Klaudia Sworniowska

zapisz jako pdfwydrukujikona kopertycofnij
© 2009-2010 Powiat Wołowski. All rights reserved
on line: 23
odwiedziny: 10992412

Informacja o finansowaniu projektu