Projekty | Animator Moje Boisko - Orlik 2012

Projekt „Animator - Moje Boisko - Orlik 2012" jest to programem pilotażowym Ministerstwa Sportu i Turystyki, realizowany na bazie wszystkich oddanych do użytku obiektów sportowych, powstałych w ramach programu inwestycyjnego „Moje Boisko ORLIK 2012".

W 2011 roku z boiska miesięcznie korzystało ponad 1500 osób w różnym wieku – począwszy od szkoły podstawowej do osób dorosłych (zarówno osoby indywidualne jak i grupy zorganizowane).  W ramach zajęć organizowane są turnieje piłki nożnej, siatkowej, tenisa ziemnego, koszykówki. Animatorzy prowadzili również zajęcia podczas wakacji, i właśnie w czasie wakacji z boiska korzystało najwięcej osób, szczególnie dzieci. Zajęcia odbywały się w godzinach popołudniowych przez 7 dni w tygodniu od 1 marca do 30 listopada.

Ze względu na powodzenie programu i w tym roku Powiat Wołowski przystąpił do projektu, w ramach którego zatrudnionych zostało dwóch Animatorów. Ich wynagrodzenie w 50% pokryje Powiat Wołowski, drugie 50 % zapewni Szkolny Związek Sportowy.

zapisz jako pdfwydrukujikona koperty