Menu lewe

Biuro Rzeczy Znalezionych

Adresownik

Poprawny CSS!

Valid XHTML 1.0 Transitional

Rada powiatu

Przewodniczący Rady Powiatu Wołowskiego:

 

Kazimierz Pakulski kazimierz.pakulski@powiatwolowski.pl

 

Wiceprzewodniczący Rady Powiatu:

 

Ryszard Mirytiuk ryszard.mirytiuk@powiatwolowski.pl

Łukasz Ciołek lukasz.ciolek@powiatwolowski.pl

 

Radni:

 

Adamczak Wojciech wojciech.adamczak@powiatwolowski.pl

Bereza Elżbieta elzbieta.bereza@powiatwolowski.pl

 

Boczar Władysław wladysław.boczar@powiatwolowski.pl

 

Cukrowski Marek marek.cukrowski@powiatwolowski.pl

 

Gajos Marek marek.gajos@powiatwolowski.pl

 

Grzechowiak Anna anna.grzechowiak@powiatwolowski.pl

 

Jaśkowska Dorota dorota.kobylarz@powiatwolowski.pl

 

Krakowska Wioletta wioletta.krakowska@powiatwolowski.pl

Kwiek Wacław waclaw.kwiek@powiatwolowski.pl

 

Nejman Maciej maciej.nejman@powiatwolowski.pl

 

Olejniczak Dariusz dariusz.olejniczak@powiatwolowski.pl

 

Skorupa Zbigniew zbigniew.skorupa@powiatwolowski.pl

 

Szumilas Józef jozef.szumilas@powiatwolowski.pl


Wojtyło Urszula urszula.wojtylo@powiatwolowski.pl

zapisz jako pdfwydrukujikona koperty
© 2009-2010 Powiat Wołowski. All rights reserved
on line: 63
odwiedziny: 7537315

Informacja o finansowaniu projektu