Menu lewe

Biuro Rzeczy Znalezionych

Adresownik

Poprawny CSS!

Valid XHTML 1.0 Transitional

Rada powiatu

 

Przewodnicząca Rady Powiatu Wołowskiego
Teresa Maślanka teresa.maslanka@powiatwolowski.pl

 

Przewodniczący Rady Powiatu Wołowskiego przyjmuje klientów w środy od godz. 14.30 - 15.30

 

 

Wiceprzewodniczący Rady Powiatu

 

Ryszard Mirystiuk ryszard.mirytiuk@powiatwolowski.pl

Łukasz Ciołek lukasz.ciolek@powiatwolowski.pl

 

 

Radni:

 

Adamczak Wojciech  wojciech.adamczak@powiatwolowski.pl

 

Bereza Elżbieta elzbieta.bereza@powiatwolowski.pl

 

Boczar Władysław wladysław.boczar@powiatwolowski.pl


Cukrowski Marek marek.cukrowski@powiatwolowski.pl

 

Gajos Marek marek.gajos@powiatwolowski.pl

 

Kobylarz Dorota dorota.kobylarz@powiatwolowski.pl

 

Krakowska Wioletta wioletta.krakowska@powiatwolowski.pl

Kwiek Wacław waclaw.kwiek@powiatwolowski.pl

 

Nejman Maciej maciej.nejman@powiatwolowski.pl

 

Olejniczak Dariusz dariusz.olejniczak@powiatwolowski.pl

 

Skorupa Zbigniew zbigniew.skorupa@powiatwolowski.pl

 

Szumilas Józef jozef.szumilas@powiatwolowski.pl


Wojtyło Urszula urszula.wojtylo@powiatwolowski.pl

zapisz jako pdfwydrukujikona koperty
© 2009-2010 Powiat Wołowski. All rights reserved
on line: 29
odwiedziny: 6797275

Informacja o finansowaniu projektu