Projekty systemowe | Uczenie się przez całe życie - Comenius

W ramach programu „Uczenie się przez całe życie”- Comenius projekt pt. „A sound mind in a sound body- W zdrowym ciele zdrowy duch” w roku szskolnym 2011/2012 przeprowadzono:

1)  happening „ Car free day- światowy dzień bez samochodu” na terenie miasta Brzeg Dolny (wrzesień 2011) (wzięło udział ok. 150 uczniów) we współpracy z Dolnobrzeskimi Towarzystwami Rowerowymi „Wrzos” i „Na kole”

2)  happening w ramach V edycji Ogólnopolskiego Programu „Mam haka na raka” poświęcony profilaktyce nowotworów jelita grubego na terenie miasta Brzeg Dolny (luty 2012) (wzięło udział ok. 50 uczniów)

3)  „Dzień chrupania marchewki” (marzec 2012) w ramach profilaktyki zdrowego odżywiania (wzięło udział ok. 120 uczniów)

zapisz jako pdfwydrukujikona koperty